DFP2-3124-2IY11Manufacturer iz 40km SFP dvosmerne podatke Optični Sprejemnik, 1310/1490 1.25 Gb svjetlovodni vir svetlobe 1310/1490 1.25 Gb

€24.56


DFP2-3124-2IY11 Proizvajalec 40km SFP dvosmerne podatke Optični Sprejemnik, 1310/1490 1.25 Gb

Značilnosti Izdelka

Uncooled Laser Diode z MQW Struktura

InGaAs PIN-TIA Photodiode Sprejemnik

Doseči 40 km Prenos na Daljavo na 9/125µm SMF dvosmerne podatke Enem Načinu Sprejemnik SFP Odtis

LC Ali SC Optični Vmesnik So obvezna

Združljiva S SFP MSA in SFF-8472

Digitalni Diagnostično Spremljanje Vmesnik

Enotni +3.3 V Napajanje

CML Diferencialni Vhodi in Izhodi

LVTTL Signal za Odkrivanje Izhod

Skladna Z ITU-T G. 957

Skladno Z RoHS in Vodi Brezplačno

Kovinsko Ohišje za Nižje EMI Operacijski Primeru Temperatura:

Standard: 0 do +70°C Razširitev: -20 do +85°C Industrijske: -40 do +85°C Opis Izdelka

Absolutno Največje Ocen

Parameter

Simbol

Min

Max

Enota

Temperatura Skladiščenja

Tst

-40

+85

°C

Obratovalna Temperatura

ZA

-20

+75

°C

Vhodna Napetost

-

GND

VCC

V

Napajalna Napetost

VCC-VEE

+3.6

V

Opomba: Stres, ki presega največjo absolutno ocen lahko povzroči trajne poškodbe na modul

Priporočeni Pogoji Poslovanja

Parameter

Simbol

Min

Typ

Max

Enota

Temperatura Skladiščenja

Tst

-40

-

+85

°C

Operacijski Primeru Temperature

TC

OFP2

-

+70

°C

-

°C

-

°C

Napajalna Napetost

VCC

3.1

3.3

3.5

V

Napajanje Trenutno

ICC

-

-

300

mA

Hitrost Prenosa Podatkov

DR.

0.05

1.25

1.3

Gbps

Optični Specifikacija

Oddajnik

Parameter

Simbol

Min

Typ

Max

Enota

Opomba

Center Valovna Dolžina

1370 DFB

lC

1362.5

1370

1377.5

nm

nm

CWDM

CWDM

1510 DFB

1502.5

1510

1517.5

nm

Spektralna Širina

DFB

Dl

-

-

1

nm

-

Vzporedni Način Zatiranja Razmerje

SMSR

30

-

-

dB

DFB Laser

Povprečna Optični Izhodna Moč

1370nm TX

Po

-3

-

2

dBm

-

1510nm TX

-5

2

Izumrtje Razmerje

1.25 Gbps

ER

9

-

-

dB

155Mbps

10

Optični Rast/Padec Čas

(20%-80%) za 155Mbps izdelka

Tr/Tf

-

-

2

ns

Oznake: svjetlovodni vir, 10g sfp, rj45, da sfp, Laserski vir, svjetlovodni laserja, optična vir, sfp gbic, 10gb sfp, fiber sfp, sfp.


( 0 Ocena )

Količina